«Старокостянти­нівський молочний завод» боргує селянам мільйони гривень

«Старокостянти­нівський молочний завод» боргує селянам мільйони гривень

Господарський суд Хмельницької області розглядає низку позовів до «Старокостянтинівського молочного заводу», який входить в структуру «Укрпродукт Груп», щодо несплати підприємством коштів за поставлене молоко селянами з трьох областей — Хмельницької, Житомирської та Рівненської.

Про це йдеться в матеріалах Реєстру судових рішень. Зокрема, найближчим часом — у квітні та травні розглядатимуть 3 справи щодо стягнення зі «Старокостянтинівського молочного заводу» суми в розмірі понад 14,5 мільйонів гривень. Загальна сума боргу становить 22,8 мільйонів гривень.

Позивачем у цих справах виступає Перший національний аграрний кооператив (ПНАК), до складу якого входить майже 26 тис. господарств.

ПНАК звертає увагу суду, що завод ухиляється від погашення боргу, щодо нього відкрито ряд виконавчих проваджень. На думку позивача, необхідно накласти арешт на грошові кошти підприємства, що знаходяться у всіх банківських або інших фінансових установах.

— Між «Старокостянтинівським молочним заводом» та Першим національним аграрним кооперативом були укладені договори на поставку молока. За період з лютого по листопад 2017 р. на завод було поставлено селянське молоко на суму 109,4 млн грн. Однак завод сплатив не всю суму. На сьогодні підприємство заборгувало кооперативу і селянам 22,8 млн грн, — розповіли про ситуацію в ПНАК.

Як вирішиться питання зі заборгованістю — покаже час. Проте, члени кооперативу застерігають управлінців заводу-боржника від такої ж долі, яка склалася у ТОВ «Білогір’я молокопродукт».

— Що чекає на тих, хто заборгував селянам та кооперативу чесно зароблені гроші з молока добре знають на «Білогір’я молокопродукт». Після довгих акцій протесту та судових справ підприємство було змушено зупинити свою роботу. Така доля чекає і на «Старокостянтинівський молочний завод»! Не можна просто прикарманити десятки мільйонів гривень селян і залишитись без покарання!! — йдеться на Фейсбук сторінці ПНАК.

Нагадаємо, ще в грудні минулого року через невчасні розрахунки се­ля­ни, чле­ни «Пер­шо­го національного аг­рарно­го ко­опе­ра­ти­ву» поб­ли­зу офі­су ПНАК, що на Старокос­тянти­нівсь­ко­му шо­се у Ше­пе­тів­ці, перекрили дорогу. Про­тес­ту­валь­ни­ки ви­ма­га­ли від керів­ниц­тва ко­опе­ра­ти­ву роз­ра­хун­ку за зда­не молоко. Тоді селяни з керівництвом кооперативу досягли домовленості.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЯка відповідальність чекає на боржника за несплату комунальних послуг
На Майдані шепетівчанин Володимир Бученко не відразу зрозумів, що куля перебила горло
Шепетівські залізничники приєдналися до масштабної акції протесту під Кабміном
Роботодавці Хмельниччини заборгували працівникам понад 12 млн гривень заробітної плати
Мешканці Хмельниччини за житлово-комунальні послуги заборгували понад 1 мільярд гривень

Читайте у цій рубриціПолісмени штрафуватимуть п’яних велосипедистів
Коли в українських селах з’явиться стабільний інтернет?
Цьогоріч в Україні проведуть 300 трансплантацій кісткового мозку
Парламент прийняв законопроєкт щодо розвитку інституту старост. Що змінилось?
Яка відповідальність чекає на боржника за несплату комунальних послуг
Шепетівський РВ УДМС інформує, коли змінювати ID-картки