На Хмельниччині найбільше підприємств створено за участю іноземних засновників Кіпру, Польщі та Російської Федерації

Станом на 1 квітня на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по Хмельницькій області перебувало 28,7 тис. юридичних осіб та 1,4 тис. відокремлених підрозділів без статусу юридичної особи.

Найбільша кількість юридичних осіб розташована у містах Хмельницькому (39 % від загальної їх кількості), Кам’янці-Подільському (7 %) та Хмельницькому районі (6 %). У цих регіонах і рівень насиченості суб’єктами в розрахунку на 1000 осіб наявного населення значно перевищує середній рівень по області (22 юридичні особи).

Найпоширенішими організаційними формами суб’єктів економіки залишаються товариства з обмеженою відповідальністю — 7,2 тис. (25 % в загальній сукупності юридичних осіб), приватні підприємства — 5,6 тис. (19 %), органи влади, організації (установи, заклади) — 4,0 тис. (14 %).

За січень–березень 2018 р. в ЄДРПОУ області взято на облік 344 юридичні особи (1,2 % від загальної їх кількості). Найбільша кількість суб’єктів створена традиційно в м. Хмельницькому (44 % від усіх заснованих), за видами економічної діяльності — у сфері надання інших видів послуг (18 %), адміністративного та допоміжного обслуговування й сільського, лісового та рибного господарств (по 13 %). Із створених за цей період юридичних осіб 44 % становили господарські товариства, 25 % — об’єднання громадян, 9 % — приватні підприємства.

Разом з тим у січні–березні 2018 р. знято з обліку в ЄДРПОУ 94 юридичні особи, з них найбільше — у Хмельницькому (понад третину від загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих майже половину становили підприємства та господарські товариства.

У створенні суб’єктів господарської діяльності області брали участь 905 іноземних засновників із 67 країн світу. Найбільша кількість підприємств створена за участю іноземних засновників Кіпру — 11 %, Польщі та Російської Федерації — по 10 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці