У Шепетівці планують віддати землю забудовникам в обмін на квартири для ДСНС

Міністерство внутрішніх справ запропонувало Кабміну погодити виділення під спільне будівництво з інвесторами житла для співробітників Держслужби з надзвичайних ситуації земельні ділянки, в тому числі й дві ділянки у Шепетівці, загальною площею 0,43 га.

Всього по Україні планується віділити 17 земельних ділянок загальною площею 21,33 га. Дві ділянки у Шепетівці знаходяться за адресами: вул. Київська 2-а (0,13 га), вул. Київська, 10 (0,3 га).

Відповідний проект розпорядження був винесений на розгляд урядового комітету 19 січня, повідомляє “Незалежний громадський портал” з посиланням на “Наші гроші“.

В пояснювальній записці МВС вказало, що нині в черзі на житло стоять більше 4 тисяч співробітників ДСНС, половина з них очікують квартири вже понад 20 років. З 2009 року житло для ДСНС не виділялося. Але в 2013 році уряд прийняв Порядок організації будівництва для військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, членів їх сімей. Ним передбачено залучення до будівництва на землях, наданих в користування правоохоронцям, приватних інвесторів шляхом проведення відповідного конкурсу. Саме цей Порядок тепер в МВС і хочуть використати для вирішення квартирного питання в Держслужбі надзвичайних ситуацій.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці