У Хмельницькій області поменшало користувачів субсидій

У січні–лютому субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 19,0 тис. домогосподарств (у 2,5 раза менше відповідного періоду 2017 р.), з них у міських поселеннях — 13,2 тис., у сільській місцевості — 5,8 тис. домогосподарств.

Загальна сума призначених субсидій у січні–лютому цьогоріч становила 21,1 млн грн, з неї в міських поселеннях — 15,0 млн грн, у сільській місцевості — 6,1 млн грн.

Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство в лютому становив 1340,9 грн, що на 23,6 % менше в порівнянні з лютим 2017 роком.

Крім того, в січні–лютому 3612 домогосподарствам призначено субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Загальна сума цих субсидій становила 10,5 млн грн, з неї в міських поселеннях — 1,8 млн грн, у сільській місцевості — 8,7 млн грн.

Середній розмір призначеної в лютому субсидії цього виду на одне домогосподарство становив 2941,0 грн.

У лютому населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 546,3 млн грн (93,9 % нарахованих за цей період сум), за постачання електричної енергії — 65,5 млн грн.

На кінець лютого заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 138,7 млн грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води — 112,4 млн грн, за постачання електричної енергії — 74,6 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 39,7 млн грн, за вивезення побутових відходів — 3,0 млн грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення — 1,4 млн грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці