На Шепетівщину за досвідом приїхали жінки з Луганської та Донецької областей

У приміщенні Центрального офісу корпорації «Сварог Вест Груп» відбулася зустріч представників компанії з групами самодопомоги з громад Луганської та Донецької областей в межах спільної програми ООН Жінки — ПРООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України».

Під час заходу директор Департаменту корпоративних комунікацій та зв’язків із громадськістю корпорації Олена Шершньова ознайомила учасників із напрямками діяльності компанії та програмами корпоративної соціальної відповідальності «Сварог Вест Груп» у контексті реалізації 17 цілей сталого розвитку — світ без бідності, хороше здоров’я, якісна освіта тощо.

На зустрічі обговорили співпрацю бізнесу та територіальних громад, включаючи активні громадські ініціативи, як один із важливих факторів спільного вирішення гострих соціальних питань.

— За плечима всіх успішних проектів завжди стоїть команда — люди об’єднані спільною метою, — зазначила Олена Шершньова. — Тільки в партнерстві можна знайти рішення, які будуть ефективними та дієвими для всіх зацікавлених сторін.

Спільна програма ООН Жінки — ПРООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», присвячена обговоренню актуальних проблем відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України та пошуку ефективного механізму їх вирішенню.

— Ми здивовані такою співпрацею корпорації та громад, — зазначили гості. — Бачимо, що в Україні є багато успішних проектів, які варто запозичувати.

Зупинилися учасниці делегації в агрооселях в смт Грицеві.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці