У Шепетівці півторарічній дівчинці потрібні ходунки, щоб навчитися ходити

Посадовці та медики 30 березня відвідали в Шепетівці кризову сім’ю, в якій відсутні належні умови проживання для дітей.

У рейді взяли участь начальник служби у справах дітей Шепетівської міської ради Катерина Купрацевич, а також дільничний лікар-педіатр Марина Котенко, лікар-невролог Богдана Бялковська та лікар-травматолог Євген Колодчук.

— Сім’я перебуває на обліку служби у справах дітей як така, що опинилася у складних життєвих обставинах, — зазначила Катерина Купрацевич. — У ній виховується двоє малолітніх дітей, молодша дівчинка потребує поглибленого медичного огляду. Мати на даний час вагітна. Сім’я винаймає будинок, бо власне житло в Шепетівці відсутнє. Під час відвідування сім’ї лікарі провели виїзний консиліум, надали рекомендації щодо лікування дітей.

Крім цього, комісія визначила найнеобхідніші предмети, які терміново потрібні родині: ходунки для півторарічної дитини; підгузки № 5; вапно; шпаклівку.

Усіх небайдужих громадян, хто має можливість надати зазначену посильну допомогу даній родині, просимо звернутися у службу у справах дітей за телефоном (03840) 4-01-50

Нагадаємо, 26 березня в Шепетівці госпіталізували 5-річну дівчинку з кризової сім’ї, а не­що­дав­но в ре­ані­ма­цій­но­му від­ді­лен­ні Ше­пе­тівсь­кої ЦРЛ по­мер­ла пів­то­ра­річ­на дів­чинка.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


11 коментарів до статті «У Шепетівці півторарічній дівчинці потрібні ходунки, щоб навчитися ходити»

  1. Nataliya Gurinovich коментує:

    Чи знайдуться добрі люди, які мають старі ходунки для маленької дівчинки, на яку батьки не звертають належну увагу. Будь ласка, підтримайте цю дитину. Адже допомога не потребує значних коштів

  2. Світлана коментує:

    Я також телефонувала, вже не відповідають- кінець робочого дня. Хотіла віддати ходунці.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці