На Хмельниччині здорожчали послуги медицини

Індекс споживчих цін по області в лютому 2018 р. відносно попереднього місяця становив 101,0 %.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,7 %. Найбільше (на 7,3 %) подорожчали фрукти. На 2,7–0,7 % підвищились ціни на борошно пшеничне, кисломолочну продукцію, кондитерські вироби з борошна, хліб, рибу та продукти з риби, цукор, масло. Водночас на 3,2–0,8 % подешевшали яйця, свинина, молоко, сало, крупи ячні та гречані, на 0,4–0,1 % — яловичина, соняшникова олія, безалкогольні напої, рис, овочі.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились на 1,6 %, а саме: на тютюнові вироби — на 2,4 %, алкогольні напої — на 0,6 %.

Унаслідок сезонного розпродажу дешевшими на 3,4 % стали одяг і взуття: одяг — на 4,0 %, взуття — на 2,4 %.

На зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2 % вплинуло збільшення тарифів на водопостачання та каналізацію (на 5,8 % та 1,8 % відповідно), подорожчання матеріалів та послуг з утримання та ремонту житла (на 2,0 %).

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла подорожчали на 1,8 %, з них побутова техніка — на 2,8 %, меблі та предмети обстановки, килими та інші види покриттів — на 2,7 %.

Через збільшення вартості амбулаторних послуг (на 2,4 %) та фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання (на 1,3 %) у сфері охорони здоров’я зростання цін становило 1,3 %.

Приріст цін на транспорт у цілому на 3,1 % в основному спричинений підвищенням плати за послуги автостоянок (на 12,9 %) та проїзд в автодорожньому пасажирському транспорті (на 6,2 %). Паливо та мастила подорожчали на 2,8 %.

У сфері зв’язку зростання цін на 1,9 % пов’язано з підвищенням абонентної плати за користування мережею Інтернет (на 4,9 %) та мобільного зв’язку (на 2,5 %).

З початку року індекс споживчих цін по області становив 102,5 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоРемонт бойлера власноруч

Читайте у цій рубриці