Шепетівчанам знову пропонують теплі кредити

Адже Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». Втричі, у порівнянні з минулим роком, збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК. Про це повідомляє «Інформаційний вісник уряду».

Вже через тиждень-півтора програма запрацює в державних банках — Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку та Укрексімбанку. Українці зможуть отримати безповоротну допомогу від Уряду на проведення енергоефективних заходів у своїх домівках — утеплити будинок, замінити старий газовий котел на ефективніший негазовий, встановити лічильник на воду чи опалення за кошти держави.

Безповоротно Уряд надає до 14 тисяч гривень на сім’ю, в залежності від суми, яку родина бере у банку на енергоефективні заходи. Урядовою допомогою — 400 млн. грн. — зможуть скористатися понад 180 тисяч українських родин.

Уряд очікує, що загалом очікуваний обсяг інвестицій у енергоефективність складе близько 1 млрд. грн., що в результаті забезпечить додаткову економію енергоресурсів в масштабах держави (газу, електроенергії, теплової енергії) у обсязі 81,6 млн. куб. м щороку в еквіваленті природного газу.

Крім того, завдяки тісній співпраці Уряду з органами місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль в Україні діють місцеві програми здешевлення «теплих кредитів» для ОСББ/ЖБК та індивідуальних домогосподарств. Це дає змогу українцям отримати ще додатково 15-20 % грошової компенсації.

Нагадаємо, що лише в Шепетівському районі з по­чат­ку дії прог­ра­ми на­се­лен­ням от­ри­ма­но 316 «теп­лих» кре­ди­тів на за­галь­ну су­му по­над 4,2 млн гри­вень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «Шепетівчанам знову пропонують теплі кредити»

  1. Artur Liepinsh коментує:

    25 гривень на одного отримувача субсидій)) тепер точно не замерзнемо)

  2. Tania Kolengaev коментує:

    Как меня бесят эти новости… Там по помойкам люди лазят чтоб покушать найти, а тут кредит предлагают. Какой нах@й кредит, у моей мамы пенсия 1300 при цене мяса в 100 гривень за килограмм. Сцуки…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога