Розчистка доріг Хмельниччини проводилась усі святкові дні

Усі святкові дні дорожні служби Хмельниччини посилено працювали у цілодобовому режимі, розчищаючи автодороги від снігових переметів, які на окремих ділянках сягали до 1,5 метрів.

Аби якнайшвидше подолати наслідки негоди, було задіяно усі наявні ресурси філій ДП «Хмельницький облавтодор», люди та механізми працювали цілодобово. Всього по області, щодобово працювало від 100 до 150 механізмів та близько 200 дорожніх робітників. Додатково залучалась техніка сторонніх організацій.

Але, назважаючи на вжиття максимальних заходів для забезпечення безперебійного та безпечного руху автотранспорту, робота з розчищення була малоефективна, адже внаслідок сильних поривів вітру, що несуть снігові маси з полів, протягом 20 хвилин утворювалися нові та більш потужні перемети.

Проїзд по всій мережі автодоріг області, за таких складних погодних умов, був ускладнений, та, місцями, заблокований.

Для виключення загрози життю та здоров’ю учасників дорожнього руху та можливості оперативно провести розчистку дорожнього покриття Службою автодоріг були введенні тимчасові обмеження та закриття руху вантажного автотранспорту.

Протягом доби, від початку опадів, проїзд було забезпечено до усіх населених пунктів Хмельницької області.

Сьогодні, продовжуються роботи з ліквідації льодового накату на окремих ділянках автодоріг, покриття яких очищається та обробляється протиожеледною  сумішшю.

Наразі, працює важка техніка – автогрейдери та роторні снігоочисні машини, які розширюють проїзну частину до існуючих параметрів.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці