Третину мільйона гривень отримає бюджет Ізяслава

Адже за позовом Шепетівської місцевої прокуратури землекористувача зобов’язано сплатити до бюджету третину мільйона гривень збитків, завданих використанням землі без правовстановлюючих документів. Про це повідомляє Шепетівська місцева прокуратура.

Органами прокуратури області приділяється особлива увага законності використання земель державної та комунальної власності.

Встановлено, що ще у 2012 році товариство набуло права власності на приміщення АЗС, що розташоване на земельній ділянці площею понад 1 га у м. Ізяслав.

Рішенням Ізяславської міської ради власнику нерухомості затверджено технічну документацію із землеустрою та на землекористувача покладено обов’язок упродовж місяця укласти договір оренди ділянки.

Однак, всупереч вимогам законодавства та рішенню органу місцевого самоврядування, з того часу правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею, так і не оформлені.

Попередньо, за втручання прокуратури, з цього товариства в судовому порядку вже стягувались кошти за використання вказаної ділянки, проте і після цього вимоги міської ради щодо оформлення правовстановлюючих документів, що посвідчують право користування землею, та подальшої сплати орендної плати залишилися без відповідного реагування.

Ділянка продовжує використовуватись безоплатно, а бюджет територіальної громади недоотримувати кошти.

Тому відповідною комісією в черговий раз обраховано збитки, завдані використанням землі, які товариство добровільно відшкодувати відмовилось.

— Вказане стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді, — повідомив заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Вадим Вітрук.

Місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення на користь Ізяславської міської ради понад 319 тис. грн. збитків.

Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці