Хмельниччина посіла 23 місце у промисловості

Індекс промислової продукції за підсумками січня у порівнянні з минулим роком становив 94,7 %. За цим показником область посіла 23 місце. Про це повідомляє Головне управління статистики у Хмельницькій області.

У добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції у порівнянні цим самим періодом минулого року зменшився на 13,0 %.

У переробній промисловості в січні 2018-го виробництво продукції збільшилось на 30,7 %, у т.ч. у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції — в 2,5 разу, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, а також текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів — в 1,7 разу, машинобудуванні — на 16,6 %, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції — на 11,5 %, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності — на 3,6 %.

Поряд із цим зменшився випуск продукції у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, на 8,2 %.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти січня 2017 року зменшились на 42,2 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці