ТОВ ТРК «ШАНС» повідомляє!

З 1 січня 2017 року в Україні набув чинності законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Відповідно до даного законопроекту медіагрупи отримали виключне право збільшити плату за трансляцію телевізійних каналів в кабельних мережах.

Доводимо до відома усіх абонентів кабельної мережі про вимушені заходи в умовах соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації, що склалася, і просимо з порозумінням поставитися до цього.

З 1 січня 2017 року плата за користування послугами кабельного телебачення становитиме 50 грн в місяць.

Повідомляємо шепетівчанам, що в містах Славута, Нетішин та Ізяслав плата абонентів за користування послугами є аналогічною і становить 50-60 грн в місяць.

До послуг шепетівчан зараз у мережі кабельного телебачення пропонується 50 телеканалів. Адміністрація ТОВ ТРК «ШАНС» запевняє усіх шепетівчан у подальшій повноцінній життєдіяльності кабельної мережі міста Шепетівки та якісній трансляції п`ятидесяти телевізійних каналів.

Гарантуємо стабільний цілодобовий прийом сигналу трансляції каналів, високу якість зображення і подачу звуку завдяки використанню цифрових методів обробки та передачі сигналів, можливість підключення двох і більше телеприймачів за таку саму ціну, безкоштовну технічну підтримку в обслуговуванні абонентів кабельної мережі ТОВ ТРК «ШАНС».

Вдячні усім абонентам кабельного телебачення м. Шепетівки за порозуміння і плідну співпрацю.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці