Для дешевшого проїзду в Шепетівці запровадять учнівські квитки

Таку ініціативу планують реалізувати до 1 березня вже цьогоріч у місті для перевезення школярів. Про це йшлося під час чергової сесії Шепетівської міської ради 15 лютого.

В Шепетівці близько третини дітей, які відвідують заклади загальної середньої освіти, проживає на відстані 2–3 кілометри від шкіл. Аби дістатися до свого навчального закладу їм щоденно доводиться користуватися громадським транспортом.

Переважна більшість шепетівських сімей виховує двоє та більше дітей, а фінансові витрати з перевезення переобтяжують сімейний бюджет. За моніторингом управління освіти, міськими автобусами загального користування для проїзду в освітні заклади користується близько 1200 учнів.

Саме задля дешевшої вартості проїзду в міському транспорті міське управління освіти винесло на розгляд сесії міської ради програму «Шкільні перевезення» на 2018–2020 роки. Вперше у Шепетівці впровадять учнівські квитки:

— На сьогоднішній день вартість проїзду в міському транспорті коштує 4 гривні. Тому програма передбачає оплату 50/50: половину платитиме учень, а іншу частину компенсує міський бюджет, — пояснила Людмила Тихончук, начальник міського управління освіти.

Відповідно до цієї програми пільговий проїзд учень зможе здійснити лише до освітнього закладу та у зворотному напрямку з понеділка по суботу до 16:00. У літній період та канікул, вихідних, святкових днів та карантині школярі їздитимуть за повну вартість.

В ході обговорення цього рішення депутат Віталій Примак запропонував: для більш точного обліку кількості учнівських перевезень встановити термінали у міському транспорті.

Оскільки з новаціями Шепетівка не крокує в ногу, то школярі користуватимуться поки що друкованими учнівськими квитками, а механізм оплати затвердить виконком відповідним рішенням.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці