У прокуратурі Шепетівки з’явився «телефон довіри»

Шепетівською місцевою прокуратурою спільно з іншими правоохоронними органами проводиться системна робота, спрямована на виявлення фактів отримання неправомірної вигоди (хабарництва).

Статтею 368 КК України передбачено кримінальну відповідальність за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Згідно ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Інформація про викривача може бути розголошена лише за його згодою.

З урахуванням викладеного, з метою своєчасного отримання та оперативного реагування на вказані факти у місцевій прокуратурі функціонує «телефон довіри», у зв’язку із чим закликаємо громадян повідомляти про всі відомі факти вчинення або підготовки до вчинення корупційних правопорушень за телефоном 4-23-45 або звертатись безпосередньо до працівників Шепетівської місцевої прокуратури.

Номер «телефону довіри» Шепетівської місцевої прокуратури

(03840) 4-23-45

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці