У 2017-му бюджет ще «вдосконалиться»

Остання у 2016 році сесія міської ради відбулася 22 грудня. Включно із головою Михайлом Полодюком зареєструвалося 27 депутатів.

На сесію були запрошені керівники підрозділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради, комунальних підприємств, освіти, представники ЗМІ та містяни.

Головним питанням у порядку денному став бюджет міста на 2017 рік. Також додали до переліку і проект рішення електронних закупівель у системі ProZorrо.

Перед розглядом порядку денного відбулось спільне засідання комісій щодо розгляду внесення змін до бюджету на 2016 рік та проекту бюджету 2017 року. Депутати запросили Василя Дрища, начальника фінансового управління, до обговорення запропонованих проектів.

— Оскільки Державний бюджет ще не прийнято, міський приймається з урахуванням трансфертів, які діяли в попередньому році — 2016-му, — пояснив Василь Дрищ. — Його розраховано відповідно до мінімальної заробітної плати 1600 грн. Тобто це чисто технічний бюджет, аби виконати статтю закону — до 25 грудня прийняти бюджет на наступний рік. А коли буде опубліковано Державний бюджет у державних засобах масової інформації, ми ще раз зберемося і приймемо відповідний міський бюджет зі всіма змінами до податкового законодавства.

Також начальник фінуправління спрогнозував ріст майбутнього бюджету приблизно на 34 мільйони гривень.

Після жвавих обговорень та навіть пропозиції одного депутата відтермінувати проект рішення нового бюджету, його все таки вирішили винести на розгляд сесії. Рішення пройшло, оскільки набрало необхідну кількість голосів.

Наступним запропоновано оновлений проект рішення «Про електронні закупівлі в системі ProZorrо», його вже розглянули на попередній сесії. У нове рішення було внесено пропозицію в період із 01.01.2017 по 01.04.2017 року провести, як мінімум по 2, тестові допорогові закупівлі. Таким чином заклади освіти і комунальні підприємства зможуть «потренуватися» працювати в системі «ProZorrо».

І вже у квітні наступного року, відповідно до чинного законодавства та виходячи з власного досвіду ввести нижній поріг електронних закупівель.

Цей проект підтримали 25 депутатів.

Народні обранці одностайно ухвалили виплату одноразової грошової допомоги у розмірі по 5 тисяч гривень на вартісне лікування 2 шепетівчан.

Окрім того міський голова акцентував увагу на проекті «Громадського бюджету», який вже у 2017 році планується втілити у життя.

На сесію запросили керівників підрозділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради, комунальних підприємств, освіти, представники ЗМІ та містяни.

На завершення міський голова привітав усіх присутніх із Новим роком та Різдвом Христовим, побажавши колегам-депутатам натхнення та плідної співпраці.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці