У Шепетівці найбільше купують книги перед святами

У Шепетівці працює кілька книжкових крамниць: «Корчагінець» (вул. Героїв Небесної Сотні, 85); «Освіта» (вул. Героїв Небесної Сотні, 35) і «Книги» (вул. Героїв Небесної Сотні, 33).

У кожному магазині різні обсяги продажів, оскільки про «Освіту» знає більшість містян, а «Книги» почали працювати лише вторік. Найбільше кількість покупців зростає перед святами. Це тому, що вдало підібрана книга й досі лишається гарним подарунком.

Книгарні співпрацюють із усіма видавництвами України, формуючи замовлення за попитом на книги й авторів. До того ж, в «Освіті» покупець також може самостійно замовити потрібні книги і, якщо вони будуть наявні у видавництвах, отримати їх через тиждень.

Найпопулярнішою є сучасна література, крім того, шепетівчани фактично однаково часто купують книги і українських авторів, і зарубіжних. Серед українського письменства більшим попитом користуються книги Люко Дашвар, Ліни Костенко і Макса Кідрука, який нещодавно відвідував Шепетівку. Їх закордонними суперниками стали — Джоджо Мойєс (у січні 2018 року презентувала нову частину з серії «До зустрічі з тобою», і книгарні очікують перекладу цієї книги), Джоан Роулінг, Маркуса Зузака («Крадійка книжок») та короля жахів Стівена Кінга, більше 20 романів якого екранізовані.

Поміж навчальної літератури нині популярними є посібники для підготовки до ЗНО, яке цьогоріч складатимуть з 22 травня по 13 червня. Топовим автором посібників з української мови і літератури залишається Олександр Авраменко.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці