Допорогові закупівлі у Шепетівці без «ProZorro» робитимуть ще рік

Для забезпечення прозорості та відкритості закупівель… депутати в черговий раз відтермінували ще на рік відповідне рішення 17-ї сесії Шепетівської міської ради.

Сьогодні, 16 січня, під час позачергової 34-ї сесії міськради депутати розглянули у порядку денному лише одне питання, яке стосувалося здійснення допорогових електронних закупівель у системі «ProZorro».

Ще до початку голосування кілька народних обранців записалися на виступи.

Депутат Валентина Прохорчук внесла пропозицію, аби взагалі скасувати рішення 17-ї сесії про допорогові закупівлі за кошти з місцевого бюджету та кошти комунальних підприємств. Одначе зовсім іншу думку мав її колега Богдан Одуд.

— Поясніть, будь ласка, навіщо тоді вводили 0,5 ставки бухгалтерів у заклади освіти, які мали здійснювати ці закупівлі? — поцікавився Богдан Михайлович.

За результатами обговорення цього питання міському управлінню освіти доручили вже на наступну сесію підготувати інформацію про кількість вже здійснених допорогових закупівель у системі «ProZorro» у 2017 році.

Попри те, що думки у сесійній залі розділилися, «за» проект рішення проголосувала достатня кількість депутатів.

Нагадаємо, що у грудні 2016 року на сесії погоджено пакет проектів щодо затвердження статутів закладів середньої освіти міста, а також про введення з першого січня 2017 року додаткових 0,5 ставки бухгалтера в освітянських закладах міста. Таке рішення спричинене введенням у користування систем електронних закупівель «Е-Data» та «ProZorro». Ще до початку роботи в системах електронних закупівель комунальники та освітяни вже були налаштовані проти них.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Допорогові закупівлі у Шепетівці без «ProZorro» робитимуть ще рік»

  1. Maryna Lozhkina коментує:

    Весело)

  2. Руслан Рабюк коментує:

    Хочуть перевершити своєю бездіяльністю та лицемірною вишуканістю депутатів ВР


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці