Командирські польоти виконали на «відмінно»

У четвер, 11 січня, у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що у місті Старокостянтинові, відбулась перша у 2018-му році льотна зміна.

«Командирські польоти» — саме таку назву отримала ця зміна, і за якісними показниками мала відповідати рівню «зразково-показової».

Завданням зміни — вдосконалення єдиної методики виконання польотів. Тож до виконання зміни залучили найбільш підготований та досвідчений льотний склад бригади.

Відновлення та підтримання навичок у техніці пілотування та бойового застосування у режимах «день-ніч» та у складних метеоумовах — основні задачі, котрі стояли перед пілотами. Дійсно, погодні умови «сприяли» виконанню завдань — низька хмарність, обмежена видимість та інші метео-чинники, відповідні терміну «складні».

Але досвід є досвід, тож льотну програму зміни було виконано на найвищому рівні. Справились льотчики й з такою задачею, як виконання польотів на малих висотах, що ще раз підкреслює високий рівень натренованості екіпажів.

З високим ступенем відповідальності до виконання льотної зміни підійшли й решта служб забезпечення бригади. Спеціалісти інженерно-авіаційної служби якісно підготували бойову техніку до польотів і оперативно реагували на зауваження льотного складу щодо роботи авіоніки.

 

Високу оцінку за свою роботу отримали й спеціалісти аеродромно-технічного забезпечення — аеродром та спеціальна техніка не підвели.

По закінченні льотної зміни ТВО командира бригади полковник Євген Булацик оголосив загальну оцінку зміни — «відмінно» та подякував усьому особовому складу, причетному до її забезпечення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Командирські польоти виконали на «відмінно»»

  1. Наум коментує:

    Якщо дійсно провадяться польоти а не імітація польотів то це добре. Було б добре щоб українська бойова авіація почала би застосовувати безпілотні літальні апарати. Особливо ті що при закінчені боєприпасів можна використати для тарану цілі. Це БПЛА-камікадзе.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці