ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» отримало номінації на газ

Вчора, 5 січня, теплопостачальне підприємство Шепетівки отримало ліміти відпуску природного газу на січень 2018 року, повідомили у Хмельницькій ОДА.

— Ми доклали максимум зусиль та сприяли тому, аби вирішити проблемну ситуацію в Шепетівці щодо отримання лімітів на газ та забезпечити жителів міста теплом. Разом з тим на цьому етапі міська влада має зробити усе можливе, щоб населення сплатило кошти за отримане тепло з метою подальшого розрахунку з НАК «Нафтогазом», — зазначив голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук.

У той же час зазначають, що жителі міст Сміла, Славутич та Коцюбинське досі залишаються без очікуваних лімітів.

Нагадаємо, що обсяг заборгованості ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» за природний газ на кінець 2017 року становив 100,7 млн грн. Рівень розрахунку компанії за природний газ у грудні 2017 року — 92 %. Спожито у грудні 768,9 тис. м³ на суму 5326 тис. грн оплачено підприємством 4899,5 тис. грн.

Про можливе виділення номінацій «Енергоінвесту» булло повідомлено під час засідання круглого столу з пи­тань теп­ло­пос­та­чан­ня в Ше­пе­тів­ці. Зас­тупник го­ло­ви Хмель­ницької ОДА Во­ло­ди­мир Каль­ні­чен­ко повідомив, що НАК «Наф­то­газ Ук­ра­їни» надасть ліміти на газ як­що теплопостачальне під­при­ємс­тво пе­ре­ра­хує 45 ти­сяч гри­вень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці