Глибинні насоси для свердловин

Глибинні насоси для свердловин

Не всі бажаючі можуть встановити собі насос для свердловини. Це зумовлено технічними складнощами чи необхідністю значних фінансових вкладень. У першому випадку використовуються глибинні насоси для свердловин вібраційного типу. Це обладнання характеризується простотою монтажу та невисокою вартістю.

Технічні умови

Глибинні насоси для свердловин — це пристрої, які здійснюють перекачування води на велику відстань. Їхнє основне завдання — піднімати воду з глибини у свердловинах, яка може досягати 150 метрів. Такі помпи можуть бути відцентровими та занурювальними. Розглянемо більш детально, як вони відрізняються один від одного.

  • Глибинні насоси — це пристрої, за допомогою яких можна піднімати воду з великої глибини.
  • Відцентрові помпи для свердловин є досить-таки простими механізмами, які складаються тільки з двох частин. Одна з них — це електродвигун, а друга — робоче колесо.

Принцип роботи такого обладнання дуже простий. Внаслідок обертання робочого колеса створюється відцентрова сила, яка виштовхує воду з резервуара. Корпус насоса має спеціальне ущільнення, яке запобігає попаданню води в середину, через що він не зможе працювати. Вони мають великий діаметр, що необхідно для того, аби занурити їх у свердловину. Занурити насос у свердловину можна лише на глибину, що перевищує протяжність свердловини на кілька метрів. При цьому він повинен знаходитись на певній відстані від дна. Якщо глибина знаходиться між відміткою обсадної труби та рівнем води, насос занурюють до цієї позначки. В іншому випадку його опускають на глибину, рівнозначну метражу свердловини плюс кілька метрів або більше.

Умови експлуатації

Вони можуть перекачувати рідину з глибоких колодязів, коли відсутнє електропостачання. Помпи такого типу можуть працювати у різних умовах та витримувати значні навантаження. Але незважаючи на це, у деяких випадках вони просто незамінні. Найчастіше їх застосовують у тих випадках, коли є необхідність підвищити тиск води у системі водопостачання. Існує кілька різновидів глибинних насосів, кожен із яких призначений для роботи в певних умовах.

Так, наприклад, у деяких випадках необхідно, щоб вода з глибини, де вона знаходиться, потрапляла до будинку. Використовуючи зазначені помпи, можна підняти воду з чималих за протяжністю свердловин. Наприклад, це може бути й глибина до 500 метрів. Звичайно, чим більша відстань, тим далі може бути віддалена точка забору води.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНезамінні речі в господарстві — або силова техніка Honda
У кількох селах Ізяславщини не слідкують за якістю води у свердловинах
Гідравлічні домкрати для ремонтних робіт
У Хмельницькому група осіб «придумала», як телефонувати за кордон дешевше
Гідравлічні домкрати: як вибрати ідеальну модель
Шепетівський водоканал отримав майже 2,5 мільйони гривень на масштабні модернізації

Читайте у цій рубриціНацбанк пропонує кредитодавцям та колекторам не стягувати прострочену заборгованість із військових на час війни
Тарифи, пенсії, умови від банків, мобільний зв’язок: що зміниться із 1 червня
Центр протидії дезінформації спростував фейки про сіль
Підприємці можуть заповнити декларацію та отримати дозвільні документи через «Дію»
В Україні запрацює єдина база вакансій з оновленнями в режимі реального часу
Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter