Найбільший на Хмельниччині борг із заробітної плати мають промислові підприємства

Найбільший на Хмельниччині борг із заробітної плати мають промислові підприємства

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у листопаді 2017 року становила 6335 грн, що майже в 2,0 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн), проте, на 15,3 % нижче, ніж у середньому по Україні.

Вище середнього рівня по області у листопаді була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (9670 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (9068 грн), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (8170 грн), промисловості (7189 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (6799 грн), операцій з нерухомим майном (6615 грн). Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (9624 грн) і перевищував середньообласний показник в 1,5 рази.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 53,1–61,1 % від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у листопаді порівняно з жовтнем збільшилась на 1,6 %, відносно листопада 2016 року — на 31,1 %.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 грудня цього року становила 6,5 млн грн, або 0,5 % фонду оплати праці, нарахованого за листопад 2017.

Основна частка боргу з виплати заробітної плати (61,0 %) припадала на підприємства промисловості, 12,8 % — транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, 10,3 % — будівництва. З кожних 100 невиплачених гривень 60 заборгували своїм працівникам підприємства Полонського району, 16 — м. Хмельницького та 9 — Ярмолинецького району.

У структурі загальної суми заборгованості 78,6 % утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом та 21,4 % — на економічно активних підприємствах.

Вчасно не отримали заробітну плату 375 працівників економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 3702 грн, або 58,4 % від середньої заробітної плати за листопад 2017 року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині, порівняно із квітнем, у травні дещо зменшилися заробітні плати
Два десятки підприємств Хмельниччини боргують 19,5 млн грн своїм робітникам
Як скористатися «карантинною відпусткою»
У яких галузях найвища заробітна плата на Хмельниччині?
На Хмельниччині роботодавці не виплатили працівникам понад 16 млн гривень
На Хмельниччині працівники газових та енергетичних підприємств отримують заробітну плату майже 30 тисяч гривень

Читайте у цій рубриціВ Уряді повідомили яким буде тариф на електро­енер­гію з 1 серпня
«За» і «проти» легалізації медичного канабісу
В Україні 150000 дітей до 1 вересня отримають по 2000 грн від держави
У Шепетівці зростуть тарифи на тепло, вивіз сміття та лазню
Несплата аліментів на дитину: коли штраф, а коли обмеження волі
МОЗ визначатиме, які послуги зможуть надавати косметологи