Шепетівчани дочекалися номінацій на газ

Користувачі централізованого теплопостачання в Шепетівці перед Новим роком можуть із полегшенням зітхнути: сьогодні стало відомо, що НАК «Нафтогаз України» виділить ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» номінації, якщо підприємство перерахує 45 тисяч гривень. Про це на засіданні круглого столу з питань теплопостачання в Шепетівці зазначив заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко.

— Питання з номінаціями можна вважати врегулюваними. Сьогодні під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка відбулася селекторна нарада, на якій прозвучала сума, яку має сплатити «Енергоінвест», щоб отримати ліміти на газ. Це аж 45 тисяч гривень. Керівник підприємства вже перерахував зазначену суму на НАК «Нафтогаз України». Вже завтра потрібно їхати у Київ, щоб негайно отримати підтвердження.

На думку заступника голови ОДА, цей опалювальний сезон має пройти без конфронтації. І міська влада, і «Енергоінвест» мають забезпечити оплату поточних платежів за газ.

— Чисто по-людськи хочу порадити, що в «Енергоінвесті» потрібно шукати союзника, — порадив Володимир Кальніченко. — В іншому випадку, місто затягне в борги надовго. Потрібно забезпечити прозорість в оплаті за газ, щоб люди бачили, що сума боргу зменшується. Сьогодні головне у відносинах між постачальниками тепла та споживачами — чесність, прозорість, розуміння один одного. Спільними зусиллями Шепетівка має сплатити поточні борги. Інші — нехай вирішуються у судах.

Наразі оплата населенням послуг з централізованого теплопостачання складає 20 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці