Госпітальна рада Шепетівського округу вже має голову

Сьогодні, 21 грудня, під час установчого засідання госпітальної ради в Шепетівській ЦРЛ відбулися вибори голови. На важливе зібрання приїхали не лише керівники медичних закладів сусідніх районів, а й керівник Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації.

На початку засідання про основні функції та завдання госпітальної ради розповіла Наталія Федів, заступник директора обласного департаменту охорони здоров’я.

Якщо коротко, то госпітальна рада — це майданчик для переговорів. Вона не ухвалює жодних рішень, а є дорадчим органом. Одне з її завдань — напрацювання варіантів рішень, розробка спільного бачення мережі лікарень госпітального округу в цілому.

Також серед завдань ради — розробка проекту плану розвитку госпітального округу. А отже — визначити, які інвестиції потрібні для того, щоб вивести лікарні на сучасний рівень.

Далі головуючий установчого засідання — директор департаменту Яків Цуглевич — запропонував в якості кандидатури на посаду голови госпітальної ради Валентину Савчук, головного лікаря Шепетівської ЦРЛ. Його пропозицію учасники підтримали одноголосно.

Нагадаємо, що цьогоріч в березні уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Хмельницької області. Госпітальний округ не буде окремою юридичною особою або окремим рівнем територіальної організації влади, а відіграватиме роль механізму координації та спільного прийняття рішень представниками місцевих органів влади, території яких він охоплюватиме. Межі і склад кожного округу запропоновано Хмельницькою обласною державною адміністрацією, виходячи з критеріїв формування округу, встановлених Порядком створення госпітальних округів. Госпітальні округи створюються як функціональні об’єднання лікарень, розташованих на визначеній території. Заклади охорони здоров’я, охоплені госпітальним округом, залишатимуться у власності і підпорядкуванні місцевих органів влади, що є учасниками госпітального округу.

До складу Шепетівського госпітального округу входять заклади розміщені на території: Шепетівки, Нетішина, Славути, Білогірського, Ізяславського, Полонського, Славутського та Шепетівського районів.

Оптимізація мережі через госпітальні округи дозволить вирішити більшість проблем вторинного рівня медичної допомоги, оскільки збалансовує місцеву автономію та керованість процесу Урядом, а також створить відповідні фінансові стимули.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці