Шахісти перемагають

Чемпіонат Хмельницької області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 14 років проходив в м. Старокостянтинові у приміщенні шахового відділення ДЮСШ 27–29 жовтня.

У турнірі за швейцарською системою взяло участь більше 30 юних учасників цієї древньої та мудрої гри. Вихованці у складі команди Шепетівської ДЮСШ на чолі з тренером Геннадієм Ковбасюком узяли участь у змаганнях та здобули такі результати: Анна Міняйло беззаперечно стала першою та привезла додому золоту медаль, виконала ІІІ дорослий розряд. Анна стала членом збірної команди Хмельницької області. Інший шепетівчанин Андрій Федорко посів ІІ місце.