Хокейний реванш

Міжрайонний турнір з хокею відбувся 5 лютого у місті Новограді- Волинському. Команда шепетівчан максимально налаштувалася на гру.

У поєдинку з командою Любара  уже з перших хвилин  гри повели у рахунку. Результативна гра у нападі, надійні дії воротаря, непоступлива гра у захисті, спільні зусилля команди – ось завдяки чому  цей поєдинок   завершився  рахунком 7:1 на користь шепетівчан. Та особливо хочеться відзначити у цій грі самовідданість наших захисників:  Миколи Котовського та Івана Овсянюка.

Після нетривалої перерви розпочалася наступна гра з командою Новограда-Волинського. Спочатку повна перевага була на боці шепетівчан, вони перегравали суперника на кожній ділянці майданчика. По рахунку постійно випереджали з розривом у дві шайби.

Але у другій половині другого періоду шепетівчани дещо втомилися і тоді новоградці зуміли переломити хід гри. Довели рахунок 9:6 на користь господарів.

Турнір завершився з підсумком: на першому місці — Новоград-Волинський, на другому — Шепетівка і на третьому — команда з Любара.

— Приємно відзначити, що одним із кращих гравців глядачі відзначили нашого воротаря Олександра Волинця, — розповів Сергій Мельник. — Але дуже прикро, що ми сьогодні не маємо спеціального обладнання для воротаря. Саморобна воротарська ключка, примітивне екіпірування насправді не забезпечує надійного захисту тіла голкіпера та не дає можливості вправно захищати ворота.

Питання придбання воротарського обладнання — це першочергове завдання для нашої команди. Тому знову гравці хокею звертаються до небайдужих людей, які могли б допомогти їм у цій справі.

В організації виїзду у Новоград-Волинський на міжрайонний турнір допомогли  Микола Куліш, Віталій Майданець та Леонід Коршук.