Юні шепетівчани повернулися з чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації

З 13 по 15 квітня команда Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді взяла участь у чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації на класичних дистанціях, який проходив у Луцьку. Організували змагання Міністерство молоді та спорту України, Ліга радіоаматорів України та Товариство сприяння обороні України. Змагання проводилися в трьох вправах відповідно до частоти радіосигналу.

До складу команди ввійшли кращі вихованці гуртка спортивної радіопеленгації ЦНТТУМ, які гідно пройшли випробування в чужому лісі. Про це свідчать здобуті перемоги вихованців. Зокрема, Артем Лісовик і Павло Лавренюк в командному заліку посіли І місце в Спрінті, ІІ місце — в діапазоні 144 МГц, ІІІ місце — в діапазоні 3,5 МГц.

В особистому заліку Артем Лісовик посів ІІІ місце в діапазоні 144 МГц і ІІ місце в діапазоні 144 МГц. Анастасія Лісовик посіла ІІІ місце в діапазоні 3,5 МГц, ІІІ місце в Спринті, ІІІ місце в діапазоні 144 МГц.

Такий вагомий успіх став можливим завдяки регулярним та наполегливим тренуванням, фізичній та морально-психологічній підготовці юних спортсменів, а також самовідданій праці тренера — керівника гуртка Віри Макаренко. Варто зауважити, що вік учасників нашої команди — 10–14 років у той час, як у змаганнях брали участь спортсмени до 19 років.