На поліцейському посту зупиняють вантажівки вибірково

На Грицівському перехресті, що у Шепетівському районі, чергові поліцейські зупиняють вантажівки, щоб переконатися, що вантаж не перевищує норму, яку ввели у зв’язку зі спекотною погодою. Адже рух автотранспорту загальною масою понад 24 тон або навантаження на вісь більше 7 тон за температури повітря +28º С і вище у денну пору доби заборонено. 

— Вже сьогодні зупинили 12 машин, але згідно з документами вантаж в межах норми, а вагів не посту нема, — пояснює черговий. — Далекобійники знають, що тут розташований пост, тому дотримуються введених обмежень.

Разом із поліцейським зупиняємо вантажівку, що перевозить скраплений газ (бутан/пропан). Водій пояснив, що їде майже порожняком, бо у Старокостянтинові «розвантажився». За документами вага вантажу складає дві тонни. Уточнюєм, що автомобіль — 20 тон, сумуємо із залишками вантажу, тобто в межах норми — 22 т.

Допоки перевіряли з поліцейським автомобіль повз пост проїхав довгомір, на причепі якого транспортували трактор. Хоча поліцейський махнув новим жезлом європейського зразку у вигляді семафора (до речі, за словами самих правоохоронців, не всі шофери реагують на їхній «льодяник», як ще називають жезл), але водій не зупинився. Поліцейський зателефонував колегам з Полонського відділення, щоб вони звернули увагу на транспортний засіб.

Як вже раніше повідомляли, за даними Служби автомобільних доріг, 200 кілометрів автошляхів Хмельниччини уражено колійністю.


Поділитися посиланням1 коментар до статті «На поліцейському посту зупиняють вантажівки вибірково»

  1. Valery Baytser коментує:

    Да, ще б звертали увагу на “перегруз” в таку спеку, бо доріг вже нема, ми ж в Європі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікаво:Читайте у цій рубриці: