У Шепетівці медичний прийом провели просто неба

Сьогодні, 18 серпня, в районній поліклініці міста Шепетівки вочевидь розвантаження, оскільки в парку відпочинку здійснюють прийом рівненські лікарі-волонтери.

Таку благодійну акцію проводить благодійний фонд «Сила громад». Він реалізовує проект «Безкоштовні медичні акції» у співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Сприяння розвитку медицини».

В рамках благодійного заходу шепетівчани, що попередньо зареєструвалися, можуть пройти медичний огляд у терапевта, ендокринолога та офтальмолога.

— В основному люди, що звернулися, мають такі порушення зору як пресбіопія — скорочення зору на далекі відстані — та катаракта. Перевіряли зір у людей старших 40-ка років. Якщо комусь з них потрібні окуляри, а ми такі маємо в наявності, то безкоштовно видаємо. Окуляри є від «+0,5» до «+4» та «+6», — розповіла лікар-офтальмолог Івана Юрчук.

Огляди здійснювали медики-волонтери з Рівного.

— Добре, коли людина приходить з амбулаторною карткою, тоді лікар бачить від чого відштовхуватися, — пояснив лікар Володимир Кашталян.

На сьогоднішній огляд зареєструвалося понад 200 осіб. Організатори акції подбали, щоб, окрім лікарів, які здійснюють огляди, чергувала ще й «швидка».

Наступний прийом просто неба відбудеться вже завтра, 19 серпня, з 9:00 до 14:00.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «У Шепетівці медичний прийом провели просто неба»

  1. Молодці

  2. Марішка коментує:

    А де проходила реєстрація на огляд? І чи можна ще зареєструвати маму?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці