На швейних фабриках Шепетівки шиють бренд «GOLDI»

Ще у 2015-му в місті відкрився цех ТОВ «Текстиль» рівненського льонокомбінату, який виготовляє свій трикотаж. У розмові директор підприємства Вікторія Потапська розповіла про роботу шепетівських підрозділів та перспективи розвитку.

— Ми кроїмо і шиємо власну продукцію. В роботі використовуємо якісну українську тканину, товариство навіть виготовляє для своїх потреб нитки, має власну поліграфію (бірки, наклейки), та реалізує у фірмових магазинах, — сказала керівниця.

На ринках України товариство діє з 1993 року, у Шепетівці перший цех відкрився у 2015 році, а вторік запрацював і ще один.

— З невеликою кількістю працівників розпочинали — 24 швачки. Паралельно навчали інших. Вдалося налагодити зв’язки з шепетівським центром зайнятості, місцевим професійним ліцеєм та Грицівським ПТУ, щоб вони готували для нас швачок. До того ж, учні проходять на виробництві оплачувану практику, — продовжила пані Вікторія.

На думку засновників товариства, працівники мають отримувати високу заробітну плату за роботу, щоб гідно забезпечувати свої сім’ї.

— На сьогодні заробітна плата швачки складає від 4 тисяч гривень, а більш досвідчені мають до 7 тисяч. У цьому році фабрика вперше офіційно пішла у 10-денну відпустку. Працівники користуються соціальним пакетом. Вперше відправили у декретну відпустку нашу працівницю, — додала Вікторія Потапська.

Керівництво товариства велику увагу приділяє і працевлаштуванню молоді:

— У перспективі будівництво швейної фабрики з фірмовим магазином. Власники викупили земельну ділянку поблизу «Вопака». Ми плануємо об’єднати два підрозділи в одну фабрику.

Наразі у двох цехах рівненського льонокомбінату, що у Шепетівці, офіційно працевлаштовані 180 чоловік.

— Складно знайти швачок. Хоча робота на сучасному обладнанні не вимагає особливого професіоналізму. Можна сказати, що машинки шиють самі. Наприклад, натиснувши на педаль, йде стрічка, є операція, яка відриває навіть нитку — все автоматизовано. Кожна швачка відповідає лише за одну операцію, — сказала на завершення директор.

Підрозділи фабрики відшивають вироби, кліпсують товар, пакують і відправляють його у фірмові магазини льонокомбінату, які розташовані в усіх обласних центрах України.


Поділитися посиланням19 коментарів до статті «На швейних фабриках Шепетівки шиють бренд «GOLDI»»

  1. Де можна придбати? Жодного разу не бачила цей бренд…

  2. Любов Черниш коментує:

    Так і в Рівному є

  3. В коментує:

    4000 гривень на місяць – це не зарплата, а копійки. Коло моєї автозупинки давно оголошення висить: “Запрошуються швачки, від 3500 до 5200 на місяць. То з нього лише троє “корінці” з ьелефонами зірвало. Хоча там тих “корінчиків” – з півтора десятка

  4. Лідія Антонюк коментує:

    Молодець,Вікторія!!!Потрібною і гарною справою займаєшся!Нехай щастить тобі!!!

  5. В коментує:

    Згідно зі стандартами ООН, в світі встановлена межа бідності на рівні 5 доларів (125 грн) в день. За міжнародними нормами бідність настає за межею, якщо людина має в своєму розпорядженні в місяць сумою менше 150 доларів (3750 грн).
    Цікаво, а яка зарплата у самої Вікторії Потапської?

  6. Ірина коментує:

    Те що виробники не дуже прискіпливо ставляться до професіоналізму швачок дуже помітно. Багато виробів, особливо футболок, з перекошеними швами. Після прання взагалі без сліз глядіти не можна. Купляти продукцію треба дуже обережно. Розмірна сітка зроблена не зрозуміло. Без примірки нічого купляти не можна. З плюсів тільки ціна і то не завжди. Спочатку зраділа появі магазину у Хмельницькому, а потім була дуже розчарована.

    • Ірина коментує:

      зараз продукцію будь-якого виробника без примірки купувати не можна, не лише “голді”.
      маю футболку їхнього виробництва, пралася вже не раз, має нормальний вигляд, як і при покупці (і форма, і колір, і малюнок).

  7. Ірина коментує:

    заробітна плата залежить від самої швачки, так як нараховується від виробітку. хто ліниться, той і 3000 не заробить. а 5000 це непогана з/п для шепетівки. небагато місць в місті, день можна отримувати таку з/п.
    а Вікторія отримує з/п відповідну до її посадових обов’язків і відповідальності (хто тут цікавився)

  8. Де речі що шиють придбати

  9. Ірина Погребняк коментує:

    В інтернет магазині, вводите голді

  10. Одяг вітчизняного виробництва це круто! Але маю невеличке прохання до працівників цеху на вул. Степана Бандери: трошки тихіше розходитись по домах після зміни. Справа в тому, що між поверхівками акустика і чути кожне слово, а маленькі дітки здригаються увісні від реготу і гулу автомобілів та мотоциклів у 22.30. Дякую)Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікаво:Читайте у цій рубриці: