Шепетівчани, охолоджуйтеся в спеку «з розумом»!

Спека влітку не лише створює дискомфорт, а й може нашкодити здоров’ю. Тому ми підготували п’ять практичних порад, що допоможуть нашим читачам адаптуватися до підвищеної температури повітря.

Одяг

Окрім того, що ваше вбрання має бути просторим і з натуральних тканин, то важливо пам’ятати і про голову. Виходячи з дому, про всяк випадок прихопіть з собою хустинку, панамку, а ще краще —капелюха з широкими полями. Найкращий варіант взуття — на низькій ході.

Їжа та питво

У спеку краще мало їсти, а багато пити. Ідеальним засобом подолання спраги — чиста прохолодна вода. Пива та інші алкогольні напої, навіть охолоджені, можуть лиш нашкодити. Стосовно їжі, то її варто вживати малими порціями, але часто. Підійдуть фрукти та овочі.

Приміщення

Якщо у вас вдома немає кондиціонера, то приміщення добре зволожувати. Для цього можна використовувати змочені у воді рушники, повісивши кілька штук у кімнатах. Вночі залиште відчиненими вікна, аби створити протяг у приміщенні. Вдень, щоб температура повітря в кімнатах залишалася помірною, вікна потрібно затулити шторами, або опустити жалюзі.

Загальна слабкість, запаморочення, головний біль, апатія, втрата апетиту, нудота, безсоння, знижена фізична активність — перші ознаки перегріву. Якщо ви помітили у себе такі симптоми, краще якомога швидше звернутися до лікаря.

Поділитися посиланнямРекламаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці